Asus Bilgisayar Ekran Değişimi

Asus Bilgisayar Ekran Değişimi


Laptoplarımızın ekranı her zaman darbelere açıktır. Bunun yanında zamanla elektronik olarak da arızalar verebilmektedir. Kırılması, mavi, kırmızı veya yeşil çizgiler oluşması, ölü piksel oluşması gibi sorunlar da ekran değişimi gerekebilir. Bu noktada Asus teknik servis ihtiyacınızı karşılamak için çalışmaktayız. Ankara Asus servisi olarak tüm sorunlarınıza hızlı bir şekilde çözüm üretmekteyiz.

Asus Laptop Ekran Değişimi

Asus laptoplarınızın ekran değişimini garantili olarak yapmaktayız. Hem taktığımız panele hem de işçiliğimize garanti sunmaktayız. Herhangi bir sorun oluşması durumunda herhangi bir ek ücret talep etmeden sorununuzu gidermekteyiz. Bilgisayarların en çok darbeye ve hasara maruz kalan kısmı olan ekranlarınızın gerekli onarımlarını hızlı bir şekilde yapmaktayız.
Asus teknik servis olarak sorun tespiti, ekran değişimi, ekranın kablolarının onarılması ve benzer sorunlar da sizlere çözüm sunmaktayız.

Laptop Ekran Değişiminde Dikkat Edilecekler

Laptopların ekranları değiştirilirken dikkatli davranılması gerekir. Özellikle ekranların kasa ile olan birleşim noktalarına (yani menteşelerine) ve ekranın arkasında yer alan elektronik devrelere özen gösterilmelidir. Ekran değiştirilirken kamera ve mikrofon gibi parçalara da dikkat edilmelidir. Laptopların ekranının üstünde yer alan kamera ve mikrofon gibi donanımların kabloları ekranların arkasından geçmektedir. Ekran değişimi sırasında bu kablolara verilecek bir zarar kameranızın ve mikrofonunuzun çalışmasını da engelleyecektir. Bu noktada uzman bir ekibin bilgisayarınıza müdahale etmesi önemlidir. 

İyi Bir Servis Seçimi Nasıl Yapılır?

Asus servis noktasında birçok firma bulunmaktadır. Hem özel hem de yetkili birçok servis vardır. Bu noktada doğru firma tercihinin nasıl yapılacağı kullanıcıların aklını kurcalamaktadır. Servis tercih ederken;
•    Mutlaka farklı firmalardan fiyat bilgisi alın ve fiyatları karşılaştırın. Bu noktada yetkili servisten de fiyat almayı unutmayın.
•    Ekran değişimi sırasında orijinal paneli kullandıklarından emin olun. Eğer çıkma bir panel takılacaksa bu panelin sorunsuz olduğundan emin olun.
•    Servis hakkında Google Haritalar ve benzer yerlerde yapılan yorumları okuyun. Hakkında iyi yorumlar olan firmaları tercih etmeniz faydanıza olacaktır. 
•    Ekran değişimi sırasında bilgisayarınıza kozmetik veya donanımsal farklı bir sorun verilmemesi önemlidir. Bu noktada serviste çalışan kişilerin tecrübesi en önemli noktalardandır. 


ANKARA ÖZEL ASUS SERVİSİ • Asus Bilgisayar Ekran Değişimi

Asus Bilgisayar Ekran Değişimi talepleriniz için 03123211213 numaralı telefondan veya Whatsapp butonuna tıklayarak bizimle İletişim'e geçebilirsiniz.

Sayfa Etiketlerimiz