ASUS Servisi • Müşteri Hizmetleri • Müşteri Memnuniyeti


Asus Servisi Tüm Amacımız %100 Müşteri Memnuniyeti Sağlamak

Servisimizde işlem gören tüm cihazlar 6 ay süreyle garantilidir, ayrıca parça değişimi gibi bir işlem yapılmış ise yedek parça üretici veya dağıtıcısının sağladığı garanti de geçerlidir. Ancak müşterilerimizin akıllarında ilk yer eden ve ilk müracat edecekleri yer bizim servisimiz olacağından bu konuda tüm iyi niyetimizle yardım etmekten ve sizin adınıza işlemlerinizi takip etmekten asla geri durmayacağız.

ASUS Servisi • Müşteri Hizmetleri • 7x24 Çağrı Merkezi


7x24 Çağrı Merkezi Operatörümüz

İşletmemize gün içerisinde mesai saatleri içerisinde gelen tüm çağrılara çok hızlı cevap vermekte ve sizinle muhattap olan teknik servis tecrübesi bulunan ve sizin derdinizi en iyi anlayacak operatörümüz ile işlem kaydınız çok hızlı şekilde oluşturulur.

Ayrıca Mesai saatleri dışında da 7x24 saat esası ile ulaşabileceğiniz Whatsapp telefon hattımız sayesinde bize ihtiyaç duyduğunuz herangi bir zamanda ulaşabilirsiniz.

ASUS Servisi • Müşteri Hizmetleri • Yerinde hizmet


Kurumsal yerinde hizmet desteğimiz

Kurumsal firmalara sağladığımız çözümler kapsamında yerinde hizmet desteği ile işletmenizde yaşadığınız herhangi bir arıza durumunda bize ulaşmanız arızanızın çözülmesi demek olacaktır. Sadece bir telefon ile arızalı notebook, laptop veya kasa pc'nizi yerinde onarıma gelecek bir ekip servis işlemini ayağınıza getirecektir.

Not : Yerinde destek hizmeti sadece kurumsal bakım anlaşması yapmış olduğumuz müşterilerimiz için geçerli olup, diğer müşterilerimizin laptop, notebok arızlarında ve kasa, sunucu pc'lerinin veya monitorlerinin arılzarında arızalı cihazını bir şekilde bize ulaştırmaları gerekmektedir. Gün içerisinde hiç vakti olmadığı için getiremeyecek müşterilerimizde Anlaşmalı Kargolarımız ile cihazlarını bize ulaştırabilirler.