Asus keçiören servisi

Keçiören Asus Servisi


Keçiören Asus Servisi Bilgisayar Laptop Tamiri Notebook Arızaları ve Bilgisayar Kasasında Meydana Gelen Fiziki Hasarların Giderilmesi

Ankara merkezli Keçiören ilçesinde başta incirli mahallesi, ayvalı, 19 mayıs, esertepe, etlik, dutluk, sanatoryum mahalleleri olmak üzere  Asus bilgisayar servisi olarak hizmet vermekteyiz. Teknik asus servisinde arızalı durumda bulunan laptop, notebook, pclerinizin tamiri anakart, ekran, ekran kartı ve yazılım arızalarınızın giderilerebilecek güvenilir, garantili onarım ve tamir merkezi olarak hizmet veriyoruz.

Keçiören bilgisayar arızalarında ilk aklınıza gelecek olan, yılların terübesi çalışanlarımız, büyük ve yüksek teknoloji çözüm imkanları bulunan teknik servisimizde kaliteli personel, kaliteli avadanlık kullanarak Keçiören'in bilgisayarcısı olduk.

Keçiören Bilgisayar Tamircisi Olarak Hizmeti Verdiğimiz Arıza Türleri Neler?

Keçiören asus bilgisayar arıza tülerinin tamamı ile ilgikenmekteyiz istek notebook, ister bir sunucu bilgisayar, ister oyun bilgisayarı, ister Zen Phone olarak bilinen bir akıllı telefon olsun, isterseniz de bir projeksiyon cihazı olsun, ASUS olan her şey ilgi alanımıza girmektedir. Başlıca; Notebook modelleri, Akıllı Telefonlar, Zenphone Cep Telefonları, Asus Anakart, Asus Geforce Ekran Kartı, LCD ve Led Monitör, Ağ Cihazları ürünleri, Kurumsal Notebook, Oyuncu (Gamming PC) Bilgisayarları, G serisi Laptoplar, Masaüstü PC Bilgisayar ve kasası, All In One (Hepsi bir arada) PC, Asus marka projektör arızaları, asus tablet, PadFone, Eee PC, Eee Box, Vivo PC, ROG Konsolu, Eee Book, Ultrabook arızalarının tamamı için bize ulaşabilirisniz.

Keçiörenin En Büyük Asus Servisi Onarım ve Bakım Merkezi, Akıllı Telefon, Tablet & Asus Notebook Bilgisayarcısı

Keçiörenin en büyük ve en kaliteli ASUS özel servisi olarak hizmet vermekteyiz. Keçiören ve keçiören bölgesi yakılarında yer alan ilçelerden çok kolay bir şekilde ulaşılabilen merkezi bir lokasyonda bulunan firmamız 7x24 iletişim için cevap vermeye hazır Whatsapp hattı ve mesai saatleri içerisinde diğer iletişim araçları ile size hizmet vermeye hazır bulunmakta.

Başlıca Çözüm Sağladığımız ASUS Laptop Arızası

Asus bilgisayarlarınızda aklınıza gelebilecek olan tüm konularda yardımcı olabilecek teknik alt yapımız mevcuttur, en çok laptobunuzun menteşelerinde ve yayında meydana gelen bozulmalardan kaynaklı laptop kasası onarımı, laptop menteşe değişimi laptop yayı değişimi işlemleri, Ekran kartı chipsetinin aşırı ısı ve uzun süre yüksek grafik işlemlerinden çalıştırılmasından kaynaklı bozulmalar durumunda ekran kartı çipseti tamiri veya ekran kartı chipset değişimi gerekmektedir, ayrıca yine kronik arızalardan birisi olan ankart arızaları, entegre arızaları pinlerde kopukluk, temassılık, soğuk lehim oluşması ... vs gibi keçiören asus servisinde anakart arızası karşımıza çıkmaktadır, dikkatsizlik ve kazadan kaynaklı olarak da laptop düşmesi durumunda hiç açılmaması bios'dan geçmemesi, üzerine sıcak su dökülmesi, çay dökülmesi, kahve veya nescafe dökülmüş olabilir bu durumlarda klavye arızası, tuş takımı arızası veya anakartta arızalanma meydana gelerek arıza oluşturabilir.

Keçiören'de ASUS Veri Kurtarmacı Aramayın Çünkü Biz Varız

Veri kurtrma servisi olarak da Keçiören başta tüm Ankara'dan bize ulaşabilir, sizin değer verdiğiniz verilerin, fotoğaragların, iş yerinizde ve özelinizde kullandığınız kişisel belgelerinizin, bazı programların ...vs ..vs hepsinin kurtrarılması için elimizden geleni yapalım. Kurtarılacak olan dosylar için eğer kurtarma durumu müsait ise kurtarma işlemlerinden sonra yedeklenen toplam tüm verileriniz düzenli ve tertipli kategorize edilmiş olarak size sunulacaktır.

Eskiden İyi Durumda Olduğu Halde Hali Hazırda Yavaşlan PC'leriniz Çöp Değildir.

SSD Harddisk ile işletim sistemi ve diğer yazılımların çok kısa sürede startup'larının belleğe yüklenmesi sonucu olarak kısa sürede açılması ve bilgisayarınıza eşsiz bir hız kazandırması.

 


ANKARA ÖZEL ASUS SERVİSİ • Keçiören Asus Servisi

Keçiören Asus Servisi talepleriniz için 03123211213 numaralı telefondan veya Whatsapp butonuna tıklayarak bizimle İletişim'e geçebilirsiniz.

Sayfa Etiketlerimiz

Keçiören Asus Servisi Keçiören Asus Laptop Tamiri Keçiören Asus Bilgisayar Tamiri Keçiören Asus Bilgisayar Teknik Servisi