Ankara Asus Servisi Ekran Kartı Tamiri

Ekran Kartı Tamiri


Ekran Kartı Tamiri, Çip Değişimi

Ankarada Keçiören ve Kızılay merkezi lokasyonlarında Asus laptop ekran kartı arızası durumunda, Arızalanmış ekran kartınızın televizyona veya monitore bağladığınızda bile görüntü ve çıkış vermemesi ekran kartı cipset arızası işaretidir.tamiri ve onarımı yapıyoruz. Ekran kartı çipset tamiri nasıl bir işlemdir, merak edilmektedir, Laptop ekran kartı testleri yapılarak arızalı olduğu konusu kesinleştirilir, laptop bilgisayarlarda ekran kartı gömülü olarak çip diye bilinen entegre çipset üzerine yerleştirilir bu gömülü çip tamiri için yerinden sökülür, ekrana görüntü gelmemesi sebebini ortadan kaldırmak için yenisi ile veya tamir edilen eleman ile değiştirilir.

Asus ekran kartı çipi sökülmesi sırasında ısıtma işlemi veya diğer entegre sökme teknikleri kullanılarak yapılabilir, ancak ısıtma işlemi riskli bir işlemdir işinin ehli olmayan kimseler tarafından yapıldığında daha önce sağlam olan anakart, işlemci, ...vs gibi kısımlarınıza zarar verilmemesine dikkat edilmelidir. Ankara Asus Servisi olan işletmemiz Asus ekran kartı tamiri Ankara servisi güvencesi sunarak garantili ekran kartı çipset değişimi işlemi yapmaktadır. Yapılan tüm ekran kartı çipset onarım işlemleri 6ay süre ile teknik servis garantisindedir. Bu süre içerisinde tekrar eden arızalanma durumları ücretsiz olarak onarılmaktadır. Asus Ankara Servisimize bağlantıdaki haritadaki navigasyon konumunu kullanarak ulaşabilirsiniz.

Anlaşmalı Kargolarımız ile gönderilecek Asus ge force ekran kartında hata ve arıza bulunan laptopunuzu onarım için bize gönderdiğinizde tekardan adresinize gönderilmesini istediğiniz gönderimleriniz için kargo ücreti tarafımızca karşılanarak ücretsiz kargo ile gönderim sağlanacaktır, böylecek iş yoğunluğu veya şahsi yoğunluğunuz sebebiyle servise ulaştıramadığınız cihazlarınızın kargo ile teslim edilmesi sırasında size Asus teknik servis avantajı ve kolaylık sağlamış olacağız.


ANKARA ÖZEL ASUS SERVİSİ • Ekran Kartı Tamiri

Ekran Kartı Tamiri talepleriniz için 03123211213 numaralı telefondan veya Whatsapp butonuna tıklayarak bizimle İletişim'e geçebilirsiniz.

Sayfa Etiketlerimiz

Ekran Kartı Tamiri