Asus Servis Takip Ankara Asus Yetkili Servis Takip - Durumunu Sorgulama

Asus Servis Takip


Asus Yetkili Servisi ne onarım maksadıyla teslim edilen bilgisayarınızın son durumunu sorgulamak için ASUS adresindeki şu bağlantıda bulunan link üzerinden sorgulama yapabilirsiniz. Cihazınızı servis hizmet numarası veya asus Ürün seri Numarası bilgileri üzerinden sorgulayabilirsiniz. Şayet cihazınızı satın aldığınız mağaza, , online satış markeri, yetkili bayii ya da herhangi bir lokal distribütör tarafından ASUS Servis Merkezi ne yolladıysanız, öncelikle bu işlemlerin doğru olarak yaptığından ve cihazınızın ASUS Servis Merkezine ulaştırıldığından emin olmalısınız. 

Yetkili servise cihazınızı teslim etmekten vaz geçtiğinizde veya size çıkarılan ücretlendirmeler fazla geldiğinde özel teknik servisi tercih etmek isteye bilirsiniz. Ankara asus teknik servisi olarak özel servis olduğumuzdan asus garanti süresi içindeki garantili cihazlarınız için yetkili birimler haricinde herhangi bir şekilde garantili (ücretsiz) müdahale yapamayız, dolayısıyla yaptığımız işlemler için cüzi miktar da olsa bir bilgisayar onarım servis ücreti çıkarmaktayız. Ancak sadece arıza tespiti için bize getirilen cihazlarınız için ücretsiz arıza tespiti sağlamaktayız. Arızayı bulup işleme devam etmek için fiyat teklifimizi size sunarız, karar verip devam etmek sizin tercihinizdir.

Arızalı Cihazınızın Durumunu Sorgulamak İçin Tıklayın

ONARIM DURUMU SORGULA

ASUS RMA Talepleri Nasıl Yapılır? 

RMA (return merchandise authorization) Garanti süresinde ürün iadesinin yapılarak ücretin şahısa geri ödenmesi bu sürede yeni ürün verilmesi veya cihazın istenilir/kabul edilir derecede tamir edilmesinin sağlanmasıdır. Asus da bu talepler bir düzen olarak bağlantıdaki linkten uygulanabilmektedir.

ASUS Online Destek Merkezi

ASUS Online Customer Service bağlantısı üzerinde asus un kendi müşterilerine sağladığı ayrıcalık ve fırsatlardan fayfalanabilirsiniz. Ayrıca merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz her konuda teknik destek alabilmeniz de mümkündür.

 

 


ANKARA ÖZEL ASUS SERVİSİ • Asus Servis Takip

Asus Servis Takip talepleriniz için 03123211213 numaralı telefondan veya Whatsapp butonuna tıklayarak bizimle İletişim'e geçebilirsiniz.

Sayfa Etiketlerimiz

Asus Servis Takip Ankara Asus Servisi Servis Durumu Sorgulama Asus Yetkili Servis Takip Onarım Durumu Sorgulama Takip Etme