laptop-tamiri

Laptop Tamiri


Ankara içinde laptop, bilgisayar, notebook gibi cihazlarınızı tamir ettirecek bir servis arıyorsanız bügün şanslı gününüzdesiniz. Ankara Asus Bilgisayar Arıza Onarım ve Yedek Parça Servisi ile bozulan cihazlarınızı tamir ettirebilir ve eskisinden bile daha iyi hale gelen cihazlarınızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Üstelik illa Ankara’da olmanıza gerek yok. Servise uzak bir yerde oturuyor olsanız ya da farklı bir ilde daha yaşıyor olsanız bile cihazlarınızı Ankara Asus Bilgisayar Arıza Onarım ve Yedek Parça Servisi’ne kargo aracılığı ile gönderebilirsiniz. Sonrasında cihazınız servise ulaşır ulaşmaz ücretsiz arıza tespiti yapılır ve durumu size haber verilir. Sizinle iletişime geçildikten sonra cihazınız tamir edilmek üzere işleme alınır.

 

Özellikle Laptop onarımı için bir numaralı adres olan Ankara Asus Bilgisayar Arıza Onarım ve Yedek Parça Servisi sizler için cihazınızı en doğru şekilde tamir eder. Bozulan parçalar cihazınızdan sökülür ve yerine orijinal yedek parça takılır. Takılan yedek parçaların orijinal olması Ankara Asus Bilgisayar Arıza Onarım ve Yedek Parça Servisi’nin özellikle dikkat ettiği bir husustur. Aksi taktirde cihazınız yeniden bozulabilir, parça cihazınıza uyum sağlamayabilir. Cihazınızın tamiri tamamlandıktan sonra size yine bilgilendirme yapılır ve cihazınızı bize hangi yöntem ile teslim ettiyseniz aynı yöntem ile geri alabilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemler aynı gün içinde yapılmaktadır. Lakin kargo ile yapılan gönderilerde kargo şirketlerinde mütevellit süre biraz uzayabilir.

 

Ankara Asus Bilgisayar Arıza Onarım ve Yedek Parça Servisi sizlere sadece tamir anlamında hizmet vermekle kalmaz. İkinci el bilgisayar satışı da yapan bu servis müşterilerin ceplerini de düşünmektedir. Ayrıca cihazında kalan verileri kurtarma konusunda da oldukça profesyonel bir ekiple çalışan Ankara Asus Bilgisayar Arıza Onarım ve Yedek Parça Servisi her konuda olduğu gibi bu konuda da müşterilerini memnun etmeyi bilir. Ayrıca server kurum ve onarımı da yapan Ankara Asus Bilgisayar Arıza Onarım ve Yedek Parça Servisi görüldüğü gibi sadece bir tamir servisi olmakla kalmayıp cihazlarınızın her yeri ile ilgilenen bir firmadır. Sizler de bozulan cihazlarınızın için gözünüz kapalı bir şekilde bu servis ile iletişime geçebilirsiniz.


ANKARA ÖZEL ASUS SERVİSİ • Laptop Tamiri

Laptop Tamiri talepleriniz için 03123211213 numaralı telefondan veya Whatsapp butonuna tıklayarak bizimle İletişim'e geçebilirsiniz.

Sayfa Etiketlerimiz

Laptop Tamiri Notebook Laptop Ekran Değişimi Ankara | Laptop Kasa Tamiri