Asus Laptop Sıvı Teması

Sıvı Teması


Asus Laptop Sıvı Teması

Laptop ve notebook cihazların en sık rastlanan kazalarından birisi de Notebook Sıvı Teması oluşması durumudur, Sıvı teması ankart kısa devre yapmasına klavye tuş basmıyor gibi sorunların ortaya çıkmasına sebebiyet verebilmektedir. Ankaranın Asus Servisinde  Laptop Su Döküldü, kahve döküldü, laptoba çay döküldü şeklinde bir sıvı teması oluşması durumunda, dökülen sıvı klavye altından sızarak anakart - mainboard kısımına ulaşarak kısa devre vs bir problemi tetikleye bilir. Anakart  kısa devresi durumunda hiç iç açıcı olmayan sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Tamiri mümkün olamayan Anakart arızası, anakart yanması sebebiyle hurda anakart durumuna geçebilir.  durumları için Notebook klavye ve tuş takımı onarımları sağlamaktadır.

Normal şartlarda sıvı teması bilgisayarınızı garantisini sonlandırmayı sağlar, asus laptop garanti dışı işlem yaptırmak durumunda kalırsınız. Sıvı teması durumunda karşılaşılacaklar bellidir, ilk olarak bilgisayar kapatılmalı, elektrik bağlantısı kesilmeli ve sıvı teması olan yüzey hemen Bez ile kurulanmalıdır. Kurutma makinesi kullanmak şekerli çay, kahve gibi sıvılar için büyük bir dez avantaj oluşturmaktadır. Genellikle bez ile kurutmak yeterli olacaktır.


ANKARA ÖZEL ASUS SERVİSİ • Sıvı Teması

Sıvı Teması talepleriniz için 03123211213 numaralı telefondan veya Whatsapp butonuna tıklayarak bizimle İletişim'e geçebilirsiniz.

Sayfa Etiketlerimiz

Sıvı Teması Asus Laptop Sıvı Teması