ASUS Servisi • Nasıl Ulaşabilirsiniz (Servis Nerede ?)


Ankara Asus Servisi Nerede Bulunuyor , Nasıl Ulaşım Sağlanır?

Servis Lokasyonu :
Asus Ankara Servisi Nerede : servisimize en kolay gelebileceğiniz yerler; kızılay, sıhhıye, yenimahalle, keçiören, dışkapı, batıkent, demetevler, ostim, ivedik, incirli, gazi mahallesi, ovacık, ayvalı, kuyuyazı ...vb tek vesait dolmuş veya otobüs kullanarak ulaşılabilecek bir konumdayız, ayrıca iletisim sayfamızdaki google harita kaydını kullanarak navigasyon ile Etlik'te merkezi bir lokasyonda bulunan asus servisimize gelmeniz de mümkündür.

Kızılaydan Otobüs ile gelecekler :
Kızılaydan Etlik/Keçiören istikametine hareket eden 261,263 numaralı özel veya belediye otobüsleri ile sıhhıye, opera, ulus, dışkapı duraklarından geçerek teknik servisimize gelebilirsiniz. Batıkent-Keçiören istikametinde çalışan dolmuşlar ile Batıkent istikametinden gelirken ostim, demetevler, yenimahalleden geçerek gelebilirsiniz, geliş güzerhagahında etlik'te aşağı eğlence durağında inmeniz gerekmektedir.

Otopark İmkanı :
Otopark imkanı var mı, Hangi güzerhagahı takip ederek gelebilirim diye soruyorsanız, teknik servisimizin ön tarafındaki otopark gün içerisinde genellikle musait durumdadır. Adreslerimiz ise tam ve açık olarak aşağıdaki gibidir.

Tam Açık Adresimiz :
General Dr. Tevfik Sağlam Caddesi No:82/C Keçiören/Ankara

İletişim Numaramız :
0312-321-12-13 ve 0312-330-35-55 numaralı telefonlardır.

7x24 Whatsapp Numaramız :
0545-816-76-02