Etlik Asus Servisi - Bilgisayar Teknik Servisi

Etlik Asus Servisi


Ankara Asus Servisi • Etlik Asus Servisi

Ankara Asus Servisi Keçiören merkezinde Etlik, incirli, esertepe, ayvalı mahallelerinde Etlik Asus Servisi Bilgisayar Teknik Servisi tamir, bakım ve onarım hizmetleri sağlamaktadır. Servisimizde arıza tesbit ve teşhisi ücretsiz olarak yapılır. Servise getirilen bilgisayarlar için öncelikle giriş işlemi yapılır ve aynı gün çok kısa bir süre içinde bilgisayar arızanızda arıza lokalizasyon (arıza tespit) işlemi yapılır. Bu işlem sonunda bilgisayarınızın arızası ve tam olarak nasıl çözülebileceği size sunulur. Size sunulan bu arıza çözümü için ücret teklifimizi beğenirseniz işleme başlanır. Ücreti uygun bulmadığınız takdirde herhangi bir ücret ödemeden ücretsiz işlem ile bilgisayarınızı teslim alabilirsiniz.

İşletmemizde her zaman asıl olan müşteri memnuniyetidir bu sebeple etlik teknik servisinde yaptığımız tüm işlerin arkasında durarak tüm işler için garanti veriyoruz. hem de Asus Etlik Bilgisayarcı ve Bilgisayar Tamiri işlerinde en az 6 ay süre ile arızanızın tekararlanmasına karşı yeniden ücretsiz onarım sağlayacağımızı da  taahhüt ediyoruz.

Asus Sık Rastlanan Arızalar:

- Anakart arızası

- Ekran Kartı Arızası

- Ekran Kartı Chipset Arızası

- Laptop Menteşe ve Kapak Arızası

- Laptop Şarj Soketi Arızası

- Laptop Bataryası Arızası

- Monitor Arızası

- Yazıcı Arızası

- Projeksiyon Cihazı Arızası

- LCD Display Ekran Arızası

- Ram Arızası, Ram Bellek Arızası

- FPS Düşme Arızası

- Grafik Kartı Arızası, Ge Force Ekran Kartı Arızası, NVDIA Ekran Kartı Arızası

- Mavi Ekran Arızası

- Soğuk Lehim Arızası

- Termal Macun Değişimi

- İşlemci Fan Arızası

- Ekran Kartı Fan Arızası


ANKARA ÖZEL ASUS SERVİSİ • Etlik Asus Servisi

Etlik Asus Servisi talepleriniz için 03123211213 numaralı telefondan veya Whatsapp butonuna tıklayarak bizimle İletişim'e geçebilirsiniz.

Sayfa Etiketlerimiz

Etlik Asus Servisi Asus Bilgisayar Tamiri Etlik Bilgisayarcı Etlik Asus Bilgisayar Tamir Merkezi Ankara Keçiören Etlik Bilgisayarcı Etlik Acil Bilgisayar Tamiri Etlik Garantili Bilgisayar Tamiri Etlik Notebook Tamiri Etlik Laptop Arızası Etl