Hakkımızda
Bazı arama anahtarları

Özel Asus Servisi Bilgileri, Özel Servis Konumu, Asus Servis Adresi, Özel Teknik Tamir Merkezi Bilgileri, Asus Bilgisayarcısı Lokasyonu ,Özel asus servisi google konumu, Asus Tamir merkezi, Tamir Merkezi Bilgisi, Asus Tamirci hakkında, Keçiören Asus servisi bilgisi, Keçiören Asus bilgisayarcı bilgisi, Bilgisayarcı hakkında, Bilgisayarcı adresi,Ankara Asus Servisi Hakkında

Ankara Özel Asus Servisi

Ankara Asus servisi uzun yıllardır bilgisayar teknik servisi işlerinde çalışmış uzman kadro çalışanlar tarafından bizzat kurularak işini ve sektörünü en iyi tanıyan kişiler tarafından da yönetilmektedir. Bilgisayar tamir servisimiz Keçiören merkezli kurulmuş olsa da kısa zamanda Ankara'nın tüm ilçelerinden yoğun rağbet alarak merkezi servis konumuna gelmiştir. Sizden gelen memnuniyet verici geri dönüşler sayesinde hizmet sahamızı daha da genişlettik. Şimdilerde ise artık Ankara dışından bile tercih edilir bir duruma gelmiş olmanın gururunu her zaman yaşamaktayız. Tecrübeli çalışan kadrosu teknik çalışanlarımız sayesinde başka servislerde tamiri mümkün değildir denen arızaların bile üstesinden gelebilmekteyiz bunun için gerçekli personel, ekipman, avadanlık, alet ve edavata sahibiz. Asus bilgisayarların tamir edilmesi, arızalarının onarılması usta ve uzman olduğumuz alandır. Özel servis olmamız hasebiyle asus bilgisayarlar haricinde de diğer marka model bilgisayarlarınıza da itina ile işlem yapabilmekteyiz ve böylelikle birden fazla marka bilgisayarınız olduğunda yine çekinmeden bize getirebilecek ve zaman tasarrufu sağlayabileceksiniz.

Kurumsal Çözümlerimiz

Kurumsal firmalar ile bakım anlaşmalarımız ve diğer çalışmalarımız sayesinde çeşitli ortaklıklarımız olmaktadır. Bir çok kurumsal referansımız ile çeşitli kurumsal çözümler üzerinden çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Tüm faaliyetlerimizi GÖKTÜRK BİLİŞİM çatısı altında gerçekleştirmekteyiz. Bu kapsamda pos cihazı arızaları, elektronik sistemler ile ilgili ayrı bir ekip / çalışan kadromuz da bulunmaktadır. Servis bilgilerimiz ve servis adresimiz için iletisim sayfamızı ziyaret edebilir burada yer alan google haritayı kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden çok teşekkür ederiz.