Asus Servisi

Asus Servis


Asus marka birçok farklı elektronik cihaz bulunmaktadır. Telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar bu markaya ait önemli cihaz modellerindendir. Özellikle bilgisayar üzerine özelleşmiş olan bu markanın farklı birçok çeşidi diz üstü bilgisayarı bulunmaktadır. Bu cihazlardan birisine sahipseniz ve tamir işlemi yaptırmak istiyorsanız yetkili servislerden hizmet alabilirsiniz. Bu hizmet ile kısa süre içinde cihazınızı eski haline getirebilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken temel nokta Asus servisi seçimi yapılırken yetkili firmalar ile çalışmaktır. Eğer yetkili firmayı tercih ederseniz bir problem yaşanmayacaktır. Yetkili serviste tüm parçalar orijinalleri ile değiştirilir. Orijinal parçalar sayesinde cihazınız daha sağlıklı olacaktır. 

Asus Servisi ile Sunulan Hizmetler

Asus servisi aracılığı ile birçok farklı hizmet alabilirsiniz. Bunlar her cihaz için özelleşmiştir. Alacağınız hizmet cihaza göre değişmektedir. Bu hizmetlerden bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

    •    Laptop pil değişimi,
    •    Laptop yazılım güncelleme,
    •    Laptop ekran değişimi,
    •    Telefon ekran değişimi,
    •    Tablet ekran değişimi,
    •    Tablet pil değişimi,
    •    Laptop iç donanım yenileme,
    •    Laptop iç temizlik

Bu gibi hizmetlerden faydalanmak için siz de servisimizi arayabilirsiniz. Servisimize cihazları teslim ederek kısa süre içinde cihazlarınızı tamir ettirebilirsiniz. 

Yetkili Asus Servisi

Asus servisi aracılığı ile hizmet aldığınızda cihazlarınız orijinal parçalar ile onarılacaktır. Bu oldukça önemli bir noktadır. Bozulan parçanın tamir edilmesi ya da parçanın muadilinin takılması cihaza zarar verecektir. Mevcutta sorunsuz olan parçaların da ilerleyen süreçte sıkıntı çıkarmasına yol açacaktır. Firmamız alanında uzman kadrosu, orijinal parçaları ve özel işçiliği ile sizlere hizmet veriyor. Alacağınız hizmet ile hem cihazlarınızı tamir ettirebilir hem de uzun vadede rahat edebilirsiniz. Asus servisi ayrıcalıklardan faydalanmak ve problemli cihazınızın sorunlarını ortadan kaldırmak için siz de hemen bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamız sizlere gerekli desteği sunacaktır. Yazılım veya donanım kaynaklı hataları giderecektir. Bu sayede kısa süre içinde sorunlu cihazınızın eski haline dönmesini sağlayabilirsiniz. Yetkili servisimiz pil değişiminde de titiz çalışma yürütüyor. Kusursuz bir pil değişimi gerçekleştiriliyor. Özellikle gömülü bataryalarda pil değişiminin titizlikle yapılması gerekir. Firmamız ise bu noktada devreye girerek sizlere gerekli teknik desteği sunuyor.


ANKARA ÖZEL ASUS SERVİSİ • Asus Servis

Asus Servis talepleriniz için 03123211213 numaralı telefondan veya Whatsapp butonuna tıklayarak bizimle İletişim'e geçebilirsiniz.

Sayfa Etiketlerimiz

Asus Servisi