Asus Laptop Ekran Değişim Fiyatı

Asus Laptop Ekran Değişim Fiyatı


Asus laptop ekran değişim fiyatı farklı cihaz tiplerine göre değişkenlik gösterebilir. Laptop, artık hemen hemen her alanda kullanılan bir cihaz olmaktadır. Bu cihazlar sayesinde zaman daha verimli kullanılabilmekte ve ortam fark etmeksizin bilgisayardaki işlemler yapılabilmektedir. Taşınabilir bir yapıda olması cihazın arıza durumlarının artmasına yol açabiliyor. Özellikle taşıma esnasında düşmesi veya bir nesnenin çarpması sonucu ekran kırılabiliyor. Ne kadar dayanıklı yapıda olsa da ekrana sert bir darbe olması sonucunda ekran zarar görebilir. Bu durumu ortadan kaldırmak içinse firmamızdan destek alabilirsiniz. Laptop ekran değişimi yapan firmamız bu konuda yaşadığınız sorunu en hızlı şekilde çözüme kavuşturacaktır. 

Asus Laptop Ekran Değişim Aşamaları

Asus laptop ekran değişim fiyatı belirlenirken aşamalar da dikkate alınmalıdır. Çeşitli aşamalar sonrasında değişim tamamlanmaktadır. Bu aşamaları şu şekilde sıralayabiliriz:

•    Öncelikle ekran değişimi için bilgisayarın güç kaynaklarından ayrılması gerekmektedir. Tamamen kapalı konuma getirilerek işleme geçilir.
•    Uygun ekran temin edilir. Genel olarak stoklarımızda bulunduğu için ekran termini için beklemenize gerek olmamaktadır.
•    Sonrasında ise değişim yapılmaktadır. Değişim esnasında ekranın bağlantıları düzgün şekilde çıkarılır.
•    Yeni ekran takılarak ilk olarak demo deneme yapılır. Ekran açılınca güç tekrar kesilir.
•    Sonrasında ise cihaz toplanır ve sizlere teslim edilir.

Bu aşamada sorunsuz bir deneyim yaşamak için siz de firmamızdan destek alabilirsiniz. 

Asus Laptop Ekran Değişimi Sırasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Öncelikle ekran değişimi sırasında mutlaka orijinal parçaların kullanılması gerektiğini ifade etmemiz gerekmektedir. Orijinal olmayan parçalar ciddi sorunlara yol açabilir. Bu sorunlar ise beraberinde daha büyük sorunları getirecektir. Siz de firmamızdan destek alarak bu sorunların çözülmesini sağlayabilirsiniz. Ekran orijinal olmaz ise görüntü kalitesi düşer. Akım çekim değerleri tutmayabilir. Bu durumda ise cihazın diğer parçaları zarar görebilir. Ayrıca kısa süre sonra ekran bozulabilir. Bu gibi durumları yaşamamak adına orijinal parçalar ile asus laptop ekran değişim fiyatı alınmalıdır. Firmamız parça ve işçilik konusunda garantilidir. Herhangi bir sorun yaşamamak için siz de hemen bizlere ulaşabilirsiniz. Kusursuz işçilik ile güvenli bir tamir hizmeti alabilirsiniz.


ANKARA ÖZEL ASUS SERVİSİ • Asus Laptop Ekran Değişim Fiyatı

Asus Laptop Ekran Değişim Fiyatı talepleriniz için 03123211213 numaralı telefondan veya Whatsapp butonuna tıklayarak bizimle İletişim'e geçebilirsiniz.

Sayfa Etiketlerimiz