Asus Laptop Açılmıyor Ne Yapmalıyım

Asus Laptop Açılmıyor Ne Yapmalıyım


Asus laptop açılmıyor sorunu ile karşılaşıyorsanız bu sorunu çözmek için teknik destek alabilirsiniz. Öncelikle bazı sorunları kendinizin giderebileceğini bilmeniz gerekiyor. Ancak bu müdahale bilgisayara doğru yapılmaz ise daha büyük sorunlara yol açabilir. Özellikle bilgisayarınız garantili ise mutlaka yetkili teknik servisten destek almalısınız. Asus garanti kapsamında birçok cihazının değişimini ve onarımını yapmaktadır. Siz de böyle bir sorun ile karşılaştıysanız hemen bizleri arayarak teknik destek talep edebilirsiniz. Cihazınızı bırakarak teknik sorunların çözülmesini sağlayabilirsiniz. Laptop eğer açılmıyor ise bunun birçok nedeni olabilir. Bu nedenleri tespit ederek soruna çare arayabilirsiniz.

Laptop Neden Açılmaz? Açılmama Sorunu Nasıl Giderilir?

Laptop donanımsal bir sorunda açılmaz. Özellikle laptopun içindeki ekran kartı veya anakart sorunlarında laptop açılmaz. Eğer laptoptan ses geliyor ancak ekran iç gözükmüyor ise bu durumda ekran kısmında bir sorun var demektir. Ekran kartı bu sorunlardan birisidir. Ekran kartı yanması veya arızaya geçmesi durumunda bilgisayar işlemleri yapmaya devam eder ancak bunu yansıtamaz. Yansıtmama ve ekran çalışmama durumlarında teknik destek almak bu yüzden çok önemlidir. Eğer asus laptop açılmıyor sorunu ile karşılaştıysanız bir diğer sebep ise ekranın kırılması olabilir. Özellikle ağır bir baskı yapılması sonucunda ekran zarar görebilir. Ekran üzerindeki ledler sıkıntı oluşturabilir. Bu durumda bilgisayar çalışacak ancak ekran açılmayacaktır. Buna ek olarak bilgisayarın yazılım sorunlarında da problem olabilir. Tüm bunların çözümü için asus servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 

Asus Laptop Garantiden İşlem Yapılması

Eğer asus servisi ile garantili işlem yaptırmak isterseniz firmamızdan destek alabilirsiniz. Cihazınızın garanti durumu altındaki yer alan barkodundan öğrenilebilmektedir. Eğer bu barkoda ulaşma imkânı yok ise bilgisayarın iç kısmından da asus garantisi sorgulanabilmektedir. Tüm bunlara ek olarak asus teknik servis hizmeti almak için garanti olmasına gerek yoktur. Garantiniz bitmiş olsa da cihazınızı mutlaka garanti veren teknik servislerde yaptırmanız önem taşıyor. Bu servislerin asus yetkilisi olması oldukça önemlidir. Aksi durumda sıkıntılar yaşanabilir, cihazınızın tamir olması imkânsız hale gelebilir. Daha fazla destek almak için siz de hemen firmamızı arayabilirsiniz.


ANKARA ÖZEL ASUS SERVİSİ • Asus Laptop Açılmıyor Ne Yapmalıyım

Asus Laptop Açılmıyor Ne Yapmalıyım talepleriniz için 03123211213 numaralı telefondan veya Whatsapp butonuna tıklayarak bizimle İletişim'e geçebilirsiniz.

Sayfa Etiketlerimiz

Asus Laptop Açılmıyor Ne Yapmalıyım