Asus Bilgisayar Teknik Servis

Asus Bilgisayar Teknik Servis


Elektronik ürünlerin donanımsal parçaları zamanla yıpranabilir ve işlevsiz hale gelebilir. asus teknik servis hizmeti ile bulunduğunuz her yere oluşturduğunuz randevu günü ve saatinde gelerek kusursuz bir teknik destek hizmeti sunulur. Garanti kapsamında yer alan ürünler ücretsiz teknik destek ile kısa sürede tamir edilerek eski görünümüne kavuşur. Sektörde sunduğumuz kalite ve profesyonelce servis hizmeti ile yaşadığınız problemi kısa sürede gideriyor ve bu süreçte her an destekçiniz oluyoruz. Teknik destek hattı üzerinden randevu kaydınızı oluşturduktan sonra belirlediğiniz gün ve saatte ekip elemanlarımız bulunduğunuz alana geliyor. Bulunulan yerde cihaz incelendikten sonra gerekli görüldüğünde inceleme yapılıp tamir edilebilmesi için mevcuttaki ofislerimize götürülüyor. İnceleme yapılırken arıza tespiti fark ediliyor ve net olarak fiyat hakkında bilgi veriliyor. Ardından onay alındıktan hemen sonra cihazınız gerekli tamir işleminden geçirilerek sizlere teslim ediliyor.

7/24 Ulaşılabilir Teknik Destek Hizmetine

Asus servis ankara online olarak satın alınan ürünleri güvenilir ve ücretsiz olarak adresinize gönderiyor. Satın alınan ürünlere yönelik yaşadığınız arıza problemlerinde bakım, onarım, montaj hizmeti teknik destek ekibi ile kısa sürede çözüme kavuşturulur. Önemli olanın farkındayız. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışma gösteren firmamız 7/24 her an erişilebilir çağrı merkezi hattına sahiptir. Sınırsız destek hattını kullanarak yaşadığınız problemi kısa sürede iletebilir ve çözüm odaklı yaklaşım ile bulunduğunuz alana elemanlarımız gönderilir. Satın almış olduğunuz garantili ürün Asus servisi ile garantisine zarar gelmeden onarım sağlandıktan sonra geri iade edilir. 
Asus Ankara servis hizmeti teknik destek çağrı merkezi hattı 0850 522 27 87'dir. Hafta içi her gün Pazartesi ve Cuma günleri sabah 10.30 ile akşam 16.30'a kadar görüşmeleri gerçekleştirebilir ve randevu kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Asus Teknik Destek Sunulan Ürünler

Aradığınız anda ulaşabileceğiniz profesyonel teknik destek hizmetleri 7/24 ulaşım sağlanabilir. Sunduğumuz teknik destek servisi yedek parça servisi orijinal parçalardan oluşur. Garantili olarak elektronik ürününüze monte edilen yedek parça hizmet sunulduktan sonra sınırsız destek hattı ile bilgi alınmaya devam edilebilir. Asus adaptör ürünleri, LCD ekran panel alanları, Asus batarya ve piller, Asus klavyeleri, Asus Laptop ve Notebook ürünleri teknik destek hizmetinden yararlanabilmek için bizleri arayabilirsiniz. İletişim kurabileceğiniz müşteri destek hattı 444 56 33'tür.


ANKARA ÖZEL ASUS SERVİSİ • Asus Bilgisayar Teknik Servis

Asus Bilgisayar Teknik Servis talepleriniz için 03123211213 numaralı telefondan veya Whatsapp butonuna tıklayarak bizimle İletişim'e geçebilirsiniz.

Sayfa Etiketlerimiz

Asus Bilgisayar Teknik Servis