Ankara Asus Servisinde Arıza Tespiti Nasıl Yapılıyor

Ankara Asus Servisinde Arıza Tespiti Nasıl Yapılıyor


Bilgisayar teknolojisinin gelişmesi sistemlerin daha karmaşık hale gelmesine neden olmaktadır. Yerden tasarruf etmek için özellikle notebook ve laptoplarda sistemler bütünleşik olarak tasarlanmaktadır. Bu da arıza durumunda arızanın hangi sistemden kaynaklandığının daha zor tespit edilmesine neden olmaktadır. Arıza tespitinde kullanılan yöntemler arıza onarım kabiliyetini doğrudan etkilemektedir. Örneğin; arızanın anakarttan kaynaklandığını tespit etmek ile anakart üzerinde hangi noktadan kaynaklandığını tespit edebilmek büyük bir farktır. Arızanın hangi noktada meydana geldiği tespit edebilecek imkan ve kabiliyette olanlar arıza onarım tekniklerine de hakim oldukları için arızalarında daha iyi tamir edilmesini sağlamaktadır.

Ankara Asus servisi olarak arıza tespit işlemleri ücretsiz olarak yapmaktayız. Ücretsiz arıza tespiti sonrası onarım için çıkarılan maliyetlere göre arıza onarımı için müşteri onayı alınarak bilgisayar tamirinde sürpriz maliyetlerle karşılaşılmaması sağlanmaktadır. Bilgisayarınızda bir arıza meydana geldiğinde Ankara asus servisi bilgisayarınızı teslim almakta ve uzman teknisyen ekibi ile arıza tespit sürecini başlatmaktadır. Arıza tespit işlemi öncelikle yazılım testleri ile başlanmaktadır. Yazılım testleri ve bilgisayarınızın hata günlükleri incelenerek arızanın yapılmasını engellediği görevler ve çalıştırılamayan donanımlar tespit edilmektedir. Bundan sonra geriye çalıştırılamayan donanımın neden çalıştırılamadığını tespit etmek kalmaktadır. Donanımlar tek tek ve bütün olarak özel donanım testlerine alınmaktadır. Bu sayede arızalı tüm donanım grupları tespit edilmektedir.

Donanım grubu arızası tespit edildikten sonra Ankara asus servisi olarak donanım üzerindeki arızalı bölge ve parçaları tespit ediyor ve kaliteli yedek parçalarla değişimini gerçekleştirerek donanımın en iyi şekilde tekrar çalışmasını sağlıyoruz. Ankara asus servisi laptop tamiri konusunda da oldukça uzman olan teknisyenleri tüm bilgisayar arızalarını nokta atışı tespit ederek onarımını gerçekleştirmektedir. Laptop ve masaüstü bilgisayar arızalarında servisimize gelerek doğru arıza tespiti ve kalıcı arıza onarım hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ankara Asus servisi olarak Asus marka bilgisayar arızalarında orijinal yedek parçaları uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Servisimizde arıza tespitinin başarı ile yapılması arıza onarımının da en iyi şekilde yapılması anlamına gelmektedir. Bu nedenle servisimizde arıza onarımları 6 ay garantilidir. Bilgisayar arızalarının tekrar etmemesi için Ankara Asus servisi olarak hizmetinizdeyiz.


ANKARA ÖZEL ASUS SERVİSİ • Ankara Asus Servisinde Arıza Tespiti Nasıl Yapılıyor

Ankara Asus Servisinde Arıza Tespiti Nasıl Yapılıyor talepleriniz için 03123211213 numaralı telefondan veya Whatsapp butonuna tıklayarak bizimle İletişim'e geçebilirsiniz.

Sayfa Etiketlerimiz

bilgisayar arıza tespiti Ankara Asus servisi