Yenimahalle Asus Servisi

Yenimahalle Asus Servisi


Yenimahalle Asus Servisi

Yenimahalle Asus Servisinde Garantili Laptop Notebook Tamiri Ekran kartı arızası, anakart arızası, işlemci arızası, Pc Onarım, Masaüstü Kasa onarımı Laptop ekran değişimi, klaveye, menteşe onarımı yapılmaktadır, Ankara asus servisimiz arıza tespit ve teşhisini ücretsiz olarak yapmaktadır. Servisimizde gerçekleştirilen her türlü bilgisayar arıza onarımı garantilidir. Yapılan işlemler teknik servis güvencesi altındadır.

Sık Rastalan Arızalar ve Bilgiler

-Laptop işlemci arızası nasıl anlaşılır? işlemci çalışmazsa ne olur ki demeyin işlemciler bilgisayarların kalbi durumundadır; işlemcilerin arızaları; işlemci gerekli testleri yapılarak ve şüphlenilen/elde edilen bulgular üzerine gerekli teknik avadanlık kullanılarak ölçümlemelerin yapılması ile işlemci hataları ve çözümleri, işlemci düzgün çalışıyor mu sorusuna cevap bulunabilir.

-Anakart arızası, laptopun hiç açılmaması, laptopun ekranında görüntünün titremesi, anakarttan ses gelmesi, oyunlarda fps düşmesi, titreme, anakart üzerinde soğuk lehim oluşması

-İşlemci Arızası işlemcinin fanında oluşan sorunlar, sürekli mavi ekrana gelinmesi, işlemci fanının sürekli arızalanması, işlemci performansının azalması, işlemcinin aşırı ısınması ...vs

-Laptop anakart arızası nasıl anlaşılır? Laptobunuzda anakart şikayetiniz olduğunda laptop anakart arıza tespiti yapmanız/yaptırmanız gerekebilir, anakartların birden çok sebeple arızalandıklarını görmekteyiz. Mesela çok sık rastlanan anakart mosfet arızası çok rastlanmasına rağmen sadece ilgili test ve ölçümlerden sonra bunun çözülmesi mümkün olacaktır. Malumunuz laptop anakart fiyatları, masaüstü anakart tamiri fiyatları oldukça yüksek ve bilgisayarlarımızın en değerli parçalarından birisidir. Bu sebeple kısa vadede bizi idare eder mantığı ile anakartınızın daha büyük bir arıza ile karşınıza çıkmasına engel olmalısınız.

-Laptop pili ile ilgili sorunlar, laptop bataryasının şarj etmemesi, laptop pili menüde görünmemesi, laptop batarya simgesinin sürekli %100 göstermesi, şarj aleti  prize takılı değilken doluyor simgesinin görünmesi, sistem uyarısı, batarya şarj oluyor ışığının yanmaması, şarj olurken laptoptan/şarj aletinden ses gelmesi durumları.

Bazı Etiketlerimiz:

Yenimahalle Asus Servisi

Asus Servisi Yenimahalle Ankara

Asus Laptop Servisi Yenimahalle

Yenimahalle Asus Notebook Anakart Değişimi

Asus Notebook Mavi Ekran Yenimahalle

Yenimahalle Widows Format Asus laptop

Yenimahalle Asus laptop antivirüs kurulumu

 


ANKARA ÖZEL ASUS SERVİSİ • Yenimahalle Asus Servisi

Yenimahalle Asus Servisi talepleriniz için 03123211213 numaralı telefondan veya Whatsapp butonuna tıklayarak bizimle İletişim'e geçebilirsiniz.

Sayfa Etiketlerimiz

Yenimahalle Asus Servisi Yenimahalle Asus Laptop Servisi Yenimahalle Asus Bilgisayar Arıza Onarımı Yenimahalle Asus Bilgisayar Servisi Asus Servisi Yenimahalle Garantili Asus Servisi Yenimahalle