Asus-Laptop-Tamiri

Asus Laptop Tamiri


Asus Laptop Tamiri


Laptop tamiri, sistem kurulumu, ekran kartı veya anakart gibi parçaların tamiri ve  yedek  parça değişimi dahil laptopla ilgili tüm sorunların çözümünde başvurulacak Ankara’daki ilk adreslerden biri olan Göktürk Bilişim, uzun süre büyük bilgisayar markalarının resmi teknik servisliğini yürütmüştür. Deneyimli,  pratik, iş ahlakına sahip, güvenilir ve profesyonel bir ekiple hizmet veren Göktürk Bilişimi Ankara’daki en güvenilir laptop tamir merkezlerinden biri haline getirmiştir. Aynı zamanda Asus özel servisi olarak tüm müşterilerine onarım, bakım, sistem kurulumu, yedek parça değişimi, Asus laptop tamiri hizmetleri vermektedir. Ayrıca verdiği tüm hizmetler kendi garantisindedir. Yani değişen parçalanın arızalanması veya onarılan arızanın tekrarlaması durumunda yapılacak müdahaleden ilave ücret talep edilmez. 


Asus laptop tamiri alanında uzmanlaşmış bir işletme olan Göktürk Bilişim, laptopların arızasını ücretsiz olarak tespit etmektedir. Akabinde müşterinin istemsi durumunda  laptop  tamirini aynı gün içinde tamamlayarak sahibine teslim etmektedir. Bilgisayar depolama sisteminin çöktüğünü ve bilgisayarda kayıtlı tüm belgelerin erişilemez hale geldiğini düşünün. Belki günlerce emek verdiğiniz ödevin veya üzerinde aylarca çalıştığınız bir projenin teslimine iki gün kala bilgisayar sisteminin çökmesiyle tüm emeğinizin heba olduğunu, hatırası çok büyük bir fotoğrafın veya önemli bir dava için kullanacağınız delilin birden yok olduğu düşünün. Böyle durumlarda başvuracağınız ilk adres olan Göktürk Bilişim, uzman ekibiyle sistemi çöken bilgisayarlarda kayıtlı verilerin geri getirilmesi işlemini itinayla yapmakta, sizi emek ve hatıralarınızla yeniden buluşturmaktadır. 


Bilgisayarların kullanım amacı, hedef kitlesine göre değişmektedir. Bir mühendis çizim için, bir öğrenci veya bir memur yazı yazmak ve sunum hazırlamak için bilgisayarı kullanırken çocuklar oyun oynamak için bilgisayarlara ihtiyaç duyabilmektedir. Özellikle son dönemde bilgisayar oyun sektörünün hızla büyümesiyle, Asus markası daha hızlı oyun oynanabilecek donanımlara sahip bilgisayarlar üretilmektedir. Bu bilgisayarlarda meydana gelecek arızalarda oyuncu bilgisayar tamiri konusunda deneyimli Göktürk Bilişim çalışanları anında Asus laptop tamiri yapmaktadır. Ayrıca Asus bilgisayarlarda meydana gelen laptop ekran kartı, anakart, batarya, şarj soketi tamiri yapmakta, orijinal yedek parça değişimi gerçekleştirmektedirler. Ekran camının kırılması durumunda ekran camı da başarıyla değiştirilmektedir. 


ANKARA ÖZEL ASUS SERVİSİ • Asus Laptop Tamiri

Asus Laptop Tamiri talepleriniz için 03123211213 numaralı telefondan veya Whatsapp butonuna tıklayarak bizimle İletişim'e geçebilirsiniz.

Sayfa Etiketlerimiz